Visi Latvijas kreditori un atsauksmes par tiem

Bezmaksaskrediti.lv projekts ļauj iepzīties ar dažādiem finanšu jomas piedāvājumiem, šajā lapā ir atrodami visi Latvijas kreditori un atsauksmes par tiem. Bez ātrajiem ir atrodami arī risinājumi ilgtermiņam vai lielāku summu aizdevumi pret kādu no ķīlām, piemēram, auto. Pārsvarā šeit ir atspoguļoti tikai nebanku kreditoru piedāvājumi, kuri pieder pie īstrmiņa kredītu kategorijas un tiek izsniegti uz termiņu līdz 40 dienām. Summas, ko var aizņemties, svārstās no 10 līdz pat 3000 euro, ir arī izdevīgi piedāvājumi, kas paredzēti pirmajai aizņemšanās reizei, tur summas ir līdz 300 euro, kuriem netiks piemērota nekāda procentu likme. Droši iepazīstaties arī ar visu aizdevumu apvienošanas iespējām un atteikuma tiesībām, kas ļaus atteikties no uzņemtajām saistībām likuma kārtībā.

Ko mēs redzam šajā aizdevumu salīdzināšanas tabulā un kā iepzīties ar atsauksmēm par katru kreditoru? Viss ir pavisam vienkārši - tabula sastāv no galvenajiem rādītājiem par kreditoru. Pirmais, kas ir būtiski, ir tas, ka kreditori ir sakārtoti secībā, kura veidojas no statistikas datiem par darījumiem ar šo aizdevēju. Reitinga sistēma ar zvaigznītēm norāda uz kopējo vērtējumu, kas veidojas analizējot Latvijas iedzīvotāju atsauksmes par kreditoriem. Dati atjaunojas automātiski, ņemot vērā visas aktivitātes ap konkrētu kreditoru. Nākamā butiskā informācija ir par maksimāli pieejamo aizdevuma summu, ko izsniedz konkrētais uzņēmums, tad nāk kopējais kredīta nofomēšanas un izniegšanas laiks, maksimāli pieejamā summa pirmajā aizņemšanas reizē, vecuma ierobežojums, mēneša procentu likme 100 euro uz 30 dienām un visbeidzot kompānijas darba laiks. Darba laiks ir norādīts, lai Jūs zinātu, kurā laikā var saņemt aizdevumu, jo pieteikt to var 24 stundas diennaktī.

Atsauksmes par visiem Latvijas kreditoriem

Atsauksmes par kreditoriemZemāk ir saraksts ar populārākajiem kreditoriem un pēdējām atsaukmēm par tiem. Kā populārākos var minēt: SohoCredit, Ferratum, CreditOn, SMSCredit, Vivus, Ondo, Credit24, OpenCredit, GreenCredit, MiniCredit, Latcredit, ViaSMS, Mogo, Kredits365, Atrais.lv un BIGBANK. Galvenajā izvēlnē atradīsiet norādes uz katru no tiem. Katrā no kompānijas aprakstiem Jūs atradīsiet informāciju par konkrētā aizdevēja piedāvājumiem, akcijām, izniegšanas noteikumiem un rekvizītiem. Ik pa laikam mūsu mikrokreditēšanas tirgū parādās jauni zīmoli, kas bieži vien pieder jau esošām kompānijām, taču piedāvājums tām atsķirās. Daudzi aizdevēji mēģina dažādas pieejas klientam, veidojot jaunus projektus un mājas lapas, tāpēc mūsu kreditoru saraksts visu laiku tiek atjaunots un papildināts. Mēs rūpīgi iepazīstamies ar kompāniju piedāvājumiem un atspoguļojam tikai pārbaudītu infromāciju. Izmanto mūsu darba augļus savā labā, taču esi arī piesardzīgs, jo visi aizdevumi paredz saistību izpildi pat tad, ja cilvēkam rodas grūtības ar finansēm!

Kādas iespējas ir Latvijas kredītņēmējiem

Visi ātro kredītu izsniedzēji Latvijā

Jaunākie raksti un atsauksmes par kredītu firmām:

LatCredit ātrais kredīts internetā ir ļoti populāra izvēle cilvēkiem, kuriem steidzami nepieciešama nauda kādam pirkumam vai pakalpojumam, bet pašam tādas summas uz doto brīdi nav. Tad palīdzēt tikt pie naudas aizdevuma ātri un vienkārši var tieši šis aizdevējs. Lai saņemtu kredītu, Tev jāatbilst tikai dažiem nosacījumiem.
Komentāri

CreditOn uzņēmums garantē drošību un vienkāršību, aizņemoties ātro kredītu. Šīs kompānijas paklpojumi ir ātrs veids, kā atrisināt negaidītas, īslaicīgas finansiālas grūtības, taču, ja Tev zināms, ka nauda drīzumā būs, lai spētu ātro kredītu nomaksāt.
Komentāri

Šajā kompānijā ātrā aizdevuma summa ir pieejama no 50 līdz 3000 euro un kredīta atmaksas termiņš ir no 14 dienām līdz 24 mēnešiem.
Komentāri

SMScredit ir ātro kredītu izsniedzējs, viens no līderiem Latvijā, kas savus pakalpojumus piedāvā jau no 2008. gada. Šo gadu laikā kompānija ir kļuvusi ļoti populāra un ieguvusi klientu uzticību, ne tikai Latvijā, bet arī citviet Eiropā.
Komentāri

SohoCredit ir ātrais kredīts dažādiem dzīves pavērsieniem. Ja aizņemies pirmo reizi, tad maksimālā bezmaksas aizdevuma summa pirmajā reizē ir līdz 250 euro. Šāds finanšu pakalpojums var būt ļoti izdevīgs, ja līdz algai vēl pavisam nedaudz, taču nauda svarīga ir tieši šobrīd, lai segtu kādu pakalpojumu vai iegādātos kaut ko sev svarīgu.
Komentāri

Vivus kredīts ir ļoti populāra izvēle cilvēkiem, kuriem steidzami nepieciešama nauda, bet pašam tādas summas uz doto brīdi nav. Viens no populārajiem ātro aizdevumu aizdevējiem ir šis kredīts internetā. Lai saņemt ātro kredītu, Tev jāatbilst tikai dažiem nosacījumiem.
Komentāri

Līdz ar košajām lapām, 2014. gada rudens mums ir atnesis jaunu nebanku kreditoru - Ondo, kurš tapis mums visiem zināmajā kompānijā 4finance. Jaunais kreditors ir startējis ar pamatkapitālu 425000 eiro un saņēmis speciālo PTAC patēriņa kreditēšanas licenci Nr.2014-008. Licence ir izsniegta uz termiņu līdz 2015. gada 11. septembrim.
Komentāri

Jums ir vēlme vai liela nepieciešamība iegādāt kādu lietu, ir iespējama kāda sen lolota sapņa realizācija, taču konstatējat, ka makā nav nepieciešamā naudas summa. Tad šādā gadījumā izlīdzēt var ilgtermiņa aizdevums, piemēram, kredīta kompānija BIGBANK.
Komentāri

Viens no Latvijā pieejamajiem naudas aizdevējiem privātpersonām Ferratum ir veicis būtiskas izmaiņas savā darbībā un pakalpojumu klāstā. Tagad šis aizdevējs Latvijas kreditēšanas tirgū darbojas ar nosaukumu Ferratum Bank, kā arī piedāvā lielāku pakalpojumu klāstu – ierastajiem ātrajiem kredītiem pievienojas citi aizdevuma veidi – Plus Loan un kredītlimits.
Komentāri

Mogo.lv kredīts var būt situācijas risinājums, kad steidzami vajag papildus naudu. Tas spēj palīdzēt cilvēkiem, kuriem ir sava automašīna, gan arī tiem, kuri plāno automašīnu iegādāties. Aizņemies pie šīs kompānijas un varēsi turpināt braukt ar savu automašīnu arī laika periodā, kamēr būs aktīvs kredīts.
Komentāri

1

Pēdējās 3 atsauksmes par Latvijas aizdevējiem

CreditOn atsauksmes un saņemšana

Komentēja: Laima Valguma |

Es varu teikt tikai pozitīvas lietas, jo man šī kompānija palīdzēja brīdī, kad man nojuka auto, kuru neveiksmīgi iegādājos no kāda Rīgā zināma auto plača. Ja ne Creditona ātrais kredīts, tad uz darbu brauktu ar autobusu.

CreditOn atsauksmes un saņemšana

Komentēja: Oskars Degelis |

Šie man neaizdeva, jo esmu bez darba vietas. Un varbūt tas arī labi, jo šitādi ātrie augļošanas kredīti ne pie kā laba nenoved.