nebanku
kreditori
bezmaksaskrediti.lv

Green Credit kredīts salīdzinājumā ar citiem piedāvājumiem

GreenCredit atsauksmes, kāpēc izvēlēties šo nevis citus aizdevējus

Tikai trīs soļi un iegūsti ātro kredītu no GreenCredit – reģistrējies, izvēlies krtedītu, saņem naudu. Pie šī aizdevēja aizņemties var bez ķīlas un galvotāja. Tik tiešām vienkārši un ātri vari aizņemties ātro kredītu internetā, ja radušās īslaicīgas naudas problēmas. Lai saņemtu kredītu, Tev nepieciešams tikai mobilais telefons un konts vienā no Latvijas bankām. Nekādi dokumenti, ķīla vai galvotājs. Viss ir ātri, kredīts cilvēkam pieejams jebkurā laikā. Lai tiktu saņemts kredīts: Tev jābūt pastāvīgam LR iedzīvotājam; Tev jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem; Lai saņemtu Green credit aizdevumu Tev nedrīkst būt kavētie maksājumi vai parādu saistību pārkāpumi; Tev nepieciešams konts vienā no Latvijas bankām, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un internets.

Lai tiktu izsniegts kredīts, nepieciešami pastāvīgi ienākumi (tiek prasīts norādīt darba vietu). Naudu no Green Credit savā bankas kontā vari saņemt jau dažu minūšu laikā. Pirmajā aizņēmuma reizē pie GreenCredit Tu vari pieteikties kredītam līdz 150 euro. Ja Tu aizņēmuma naudu atdosi laicīgi līgumā noteiktajā termiņā, bez pārkāpumiem, tad otrajā reizē Tu varēsi aizņemties ātro kredītu internetā līdz 200 euro. Trešajā reizē jau varēsi aizņemties līdz 250 euro, bet sākot ar ceturto – 350 euro. Aizņemies ātro kredītu līdz 30 dienām. Nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu Green Credit mājas lapā.

Tad Tev vajadzēs pārskaitīt reģistrācijas samaksu 1 santīmu no sava personiskā konta, lai apstiprinātu reģistrāciju. Ievēro, ja reģistrācijas maksājums netiek pārskaitīts 72 stundu laikā, tad reģistrācija tiek anulēta. Pēc tam Tev tiks nosūtīts e-pasts un īsziņa ar visu nepieciešamo informāciju, lai Tu varētu autorizēties mājas lapā. Pēc tam iesniedz pieteikumu Green Credit kredītam internetā, izvēlies sev nepieciešamo kredīta summu. Pēc veiksmīgas reģistrācijas vari arī pieteikt aizdevumu ar īsziņas palīdzību. Tad jau patīkamākais – līdzīgi kā pie E-finance, saņem naudu savā kontā.

Green Credit izskatīs Tavu ātrā kredīta pieteikumu dažu minūšu laikā. Pēc lēmuma pieņemšanas Tu saņemsi ziņojumu ar atbildi, un, ja tas tiks apstiprināts, tad Greencredit nekavējoties pārskaitīs naudas aizdevumu uz Tevis norādīto kontu. Pārskaitījuma ātrums ir atkarīgs no bankas, kurā tev ir atvērts konts. Ja Tev un aizdevējam banka ir viena un tā pati, tad naudas pārskaitījums būs ļoti ātrs, dažu minūšu laikā nauda būs jau Tavā kontā. Kredīts internetā, ļauj pirmajā reizē aizņemties bez procentiem un bez komisijas maksas. Ja nevari paspēt savu aizņemto naudu atdot laicīgi, tad nevajag traki satraukties. Kompānija saviem klientiem piedāvā pagarināt kredīta termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām.

Pagarināt kredītu varēsi vairākkārt, bet šis ir maksas pakalpojums un katru reizi kredīta pagarināšanas maksa būs nemainīga. Ātrajam kredītam internetā vari pieteikties jebkurā diennakts laikā, taču Tavs kredīta pieteikums un kredīta piešķiršana tiks veikta tikai darba laikā. Kompānijas darba laiks ir no 08:00 – 21:00 no pirmdienas līdz piektdienai. Sestdienās un svētdienās no 10:00 – 18:00. Esi atbildīgs aizņēmējs, nepievil aizdevēju, neaizņemies, ja skaidri nezini savu spēju laicīgi kredītu atmaksāt - Greencredit kredīts nav paredzēts cilvēkiem, kas nespēj to atmaksāt. Rūpīgi izlasi līguma noteikumus un Greencredit atsauksmes, un aizņemies tikai tādā gadījumā, ja zini, ka spēsi līguma noteikumus pildīt un atmaksāt kredītu noteiktajā laikā.